Yeni Renault Symbol 2013 Teknik Özellikler , Test Sürüşü ve Yorumlar

Yeni  Renault Symbol 2013 Teknik Özellikler , Test Sürüşü ve Yorumlar

Yeni Renault Symbol artık aramıza girmek üzere. Donanım fakiri ve güvenlikten ödün veren bir imaj bırakan Symbol tamamen yenilendi. Gerek güvenlik ekipmanları gerekse donanımları rakiplerinin çizgisine geldi. Tüm ön yargıları yıkmak üzere olan bir araçtan bahsediyoruz. Yeni Symbol 2013. Tasarım olarak çizgileri oldukça değişmiş ve tok bir görüntüye kavuşturulmuş. Dış tasarım olarak eskisine göre oldukça iyi. İç mekan olarak aşırı bir iyileştirme görmedim açıkçası.
Yeni  Renault Symbol 2013 Teknik Özellikler , Test Sürüşü ve Yorumlar

Size ilginç gelebilir çünkü daha önce ikinci hava yastığını opsiyonel olarak satan bir araçtan bahsediyoruz,tüm donanım seviyelerinde ESP standart ve diğer güvenlik ekipmanları da dahil. Araçta kullanılan 3 motor tipi var. Benzinli olan iki seçenek 0.9 T 90 HP ve 1.2 16V 75 HP. Dizel seçeneği ise yıllanmış olan ve güvenilir bir motor olan 1.5 DCI 75 HP. Bu motorların yakıt tüketimler ise dizel olanda 3.9 Litre, 1.2 benzinli de 6 litre ve 0.9 benzinli de ise 5.3 litre. Yine sınıfının en ekonomik sedanı olma yolunda gibi geliyor.

Yeni  Renault Symbol 2013 Teknik Özellikler , Test Sürüşü ve Yorumlar

Donanımı artan ve iç mekan olarak daha kaliteli bir yüze sahip olan Yeni Symbol 2013 için başlangıç fiyatı 27.900 civarında olacak. Bu donanımlara,yıllardır en çok satan araç olmasını da eklersek, güvenlik anlamında da zaafının kalmadığını düşünürsek bu araç segmentinin en çok tutulan sedanı olabilir hatta olur. Yeni Symbol ün satış tarihi ise Şubat 2013 olarak planlanmaktadır.
Yeni  Renault Symbol 2013 Teknik Özellikler , Test Sürüşü ve Yorumlar

“Yeni Renault Symbol 2013 Teknik Özellikler , Test Sürüşü ve Yorumlar” için 1 cevap

  1. tankçı42 diyor ki:

    yavvv kardeşim akıl var göz var mizan var loganın aynısı işte kime yutturuyorsunuz ben bu aracın 2011 1.2 exp.biniyorum bu kasaya yemin ederim on basar. niyemi motor aynı ama önceki kasadan daha ağır.ki benim araç bile virajda savruluyor bu araç daha yüksek bu da iki kalite kadar kötükü koltuk kumaşları sanki sanayide aksesuarcıya taktırılmış gibi bide adama sormazlarmı bu loganmı symbolmü diye elinizi vicdanınıza koyun dacia fabrikasında üretilip symbol diye yutturulan 5. sınıf bi araba

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
İnternet-Tr İnternet-Tr
Portal Teması : Wptr.Co