Yeni Linea Dizel Alınır Mı , Yorumlar Nedir ?

Anasayfa Fiat, Hangi Araba 08 Kasım 2012

Yeni Linea Dizel Alınır Mı , Yorumlar Nedir ?

Sınıfında en donanımlı,dizel ve en ucuz araç olan Fiat Linea yeni versiyonu ile oldukça iyi bir satış grafiği yakalamış durumda. Aracın arka tarafındaki yüksekliği alarak alçak bir duruş haline getiren ama ön tarafa daha net çizgiler ile bir tasarım yapamayan Fiat tasarımcıları bu eksiği donanım ve kaliteli motor seçenekleri ile gidermişler gibi görünüyor.
Yeni Linea Dizel Alınır Mı , Yorumlar Nedir ?

Yeni Linea B sınıfımı yoksa C sınıfı mı konusu forumlarda yıllarda tartışılan bir konu. Bence B+ sınıfında. Bu sınıfta yepyeni araçlar doğuyor. Sınıfına göre geniş olan bu modeller 301, Elysee , Toledo, Rapid ve Linea..En eski olan araç Linea ve bu boşlukta güzel araç sattı. Şubat ayından sonra diğer modeller ile birlikte nasıl bir performans gösterecek merakla bekliyoruz.
Yeni Linea Dizel Alınır Mı , Yorumlar Nedir ?

Araç hakkında yorum ve fikirlerime gelince, bir aile için yeterli büyüklükte bir iç hacime sahip. Ön konsol eski versiyonuna göre oldukça şık ve modern. Bagaj hacmi 500 Lt ve oldukça yeterli. Motor olarak multijet motorlar kendini ispat etti. Hem çok sağlamlar hem de son derece ekonomikler. Yerli üretim oranı yüksek olduğundan yedek parça ve servis maliyetleri düşük. Arka diz mesafesi sınıfına göre iyi fakat arka taraftaki eğimli tasarım yüzünden baş mesafesi biraz az. Motor sesi ve yol sesi yalıtımı bana göre çok kötü değil. Zaten bu doğruları herkes biliyor ama tasarımının tam bir çizgiye sahip olmaması yüzünden çok eleştiri alan bir araç bana göre. 1.6 motor , performanslı 105 HP ve full bir aracı 44.000 TL civarına almak bana göre doğru bir olaydır. Bu yüzden Fiat Linea alınır ve yıllarca sorunsuz binilir. Hem donanımın tadı çıkarılır hem de dizel motor ile torkun zevkine varılır ve ekonomi yapılır. İkinci elde 1-2 yaşında C sınıfı full bir dizel alırım binerim diyebilirsiniz ama bilmediğiniz bir araba ise sıfır araç almak her zaman avantajdır.
Yeni Linea Dizel Alınır Mı , Yorumlar Nedir ?Yeni Linea Dizel Alınır Mı , Yorumlar Nedir ?Yeni Linea Dizel Alınır Mı , Yorumlar Nedir ?

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
İnternet-Tr İnternet-Tr
Portal Teması : Wptr.Co