Landi Renzo LPG Sistemleri Yorumlar ve Şikayetler, Nasıl ?

Landi Renzo LPG Sistemleri Yorumlar ve Şikayetler, Nasıl ?

Landi Renzo LPG Sistemleri Yorumlar ve Şikayetler, Nasıl ?

Landi Renzo LPG kit sistemleri nasıldır ve çok şikayet alıyor mu ? Bu konuda kısaca piyasadaki bilgileri siz ile paylaşmak istedim. Çok fazla bilgi kirliliği var forumlarda. Öncelikle şunu belirteyim ki enjektör yapısı itibari ile piyasadan ayrılmaktadır. Bosch marka çelik enjektör kullanan bir LPG sistemi var.
Landi Renzo LPG Sistemleri Yorumlar ve Şikayetler, Nasıl ?

Bu da uzun vade de dayanıklılık demek fakat bu dayanıklılık yüksek bir ses çıkarmasına sebep olmaktadır ve piyasada en çok şikayet alan konu budur. Landi Renzo enjektörleri biraz sesli çalışır ve sebebi budur. Motor ses izolasyonu iyi olan araç sahipleri sesi duymamaktadır fakat yalıtımı daha başarısız olan modellerde bu ses , şıkırtı şeklinde gelmektedir ve rahatsız edici olabilmektedir,dizel gibi.
Landi Renzo LPG Sistemleri Yorumlar ve Şikayetler, Nasıl ?

Bunun dışında gerek malzeme kalitesi gerekse programlama yönünden oldukça gelişmiş bir kittir ve rahatlıkla kullanılabilir. OPEL servisleri Landi Renzo LPG sistemlerini garanti bozmadan takabiliyorlar. Servis yönünden yaşadığınız şehirde kaliteli bir bayi var ise taktırabilirsiniz,diğer markalar gibi çok fazla bayileri yok çünkü. Landi Renzo sizi uzun seneler boyunca üzmeyecek fakat sesli çalışan bir LPG sistemi kısaca anlatmak istersek.
Landi Renzo LPG Sistemleri Yorumlar ve Şikayetler, Nasıl ?

“Landi Renzo LPG Sistemleri Yorumlar ve Şikayetler, Nasıl ?” için 1 cevap

  1. Özkan ŞİRİN diyor ki:

    ben trabzon da merkez lpg ye 2012 model hyundai blue marka aracıma landi renzo marka tüp taktırdım. tabi taktırmadan önce herhangi bir motorla ilgili sıkıntı çıkarmaz değilmi diye bi kaç kez sordum ve “kesinlikle çıkarmaz ” diye cevap aldım. ancak arkadaşlar tüpü taktıktan sonra tekrar ikamet ettiğim Gümüşhane iline gittim. tam ile giriş yaptığımda motor arza lambası yandı. tüpü giderken fullemiştim ancak belli bi km gittikten sonra 4 göz dolu gösterirken birden 2 göze düştü, ayrıca aracın arkasında bir kişi oturuken tüpün pompası araca takılmıyor, yolcunun araçtan inmesi gerekiyor, telefon ettim sorunları söyledim Bülent bey tamam getirin ayarlarız dediler,geri götürdüm ayarladılar tüpün basılacak yerini tamponun altından kaldırdılar taaa iç tarafa taktılar, şimdi pompacılar aracın altına yatmadan takamaz hale geldi, takan arkadaşa güzel dua ediyor pampacı arkadaşlar, motor arza lambası gümüşhaneye geldiğimde tekrar yandı, tüp göstergesini de ayarladılar, tüp son gözde ikien birde bakmışınız tüp bitmiş, ötüyor, hiç kırmızıya geçmiyor, para veripte ancak bu kadar rezil olur insan, aşık olarak aldığım arabadan, nefret eder hale geldim, sorunları tekrar söyledim tamam hallederiz diyorlar gün istiyorum bu gün yarın sadece oyalama başka bişey yok, ben bu olaydan dolayı Trabzon Merkez lpg yi her yerde kötülüyorum, tabii landi renzoyu da. Ayrıca ben bir kamu personeliyim bunuda biliyorlar, bana böyle yapan normal vatandaşa nasıl muamele yapıyor çok merak ediyorum.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
İnternet-Tr İnternet-Tr
Portal Teması : Wptr.Co