Honda Civic VTEC LPG Uyumu

Anasayfa Hangi LPG Kiti, Honda 23 Temmuz 2012 5013 Okunma
Honda Civic VTEC  LPG Uyumu>
Honda Civic VTEC  LPG Uyumu

Honda Civic VTEC yani bir önceki kasa için LPG hakkında sürekli sorular gelmekte. Bu yüzden bu konuda kısa bir bilgilendirme yapmak istedim. Öncelikle şunu söyleyim ki bu güne kadar LPG için en sorunsuz araçların başında Honda Civic gelmektedir. Uzun yıllar sorunsuz LPG ile kullanabilirsiniz. Hatta uzun vade de LPG size dert açmayacağı için ikinci elde daha kıymetli oluyorlar.
Honda Civic VTEC  LPG Uyumu

Yine çok gelen sorulardan Civic ile en uyumlu LPG kiti hangisidir sorusuna bir bakalım. Bu konu tamamen görecelidir. Kimisi adı sanı bilinmeyen bir markayı sorunsuz kullandım der kimisi de bilinen markalardan şaşma der. Forumlarda bu arada kalanları çok rahat görürsünüz. Benim kişisel fikrim, LPG montajında sorunsuzluğun birinci şartı iyi bir usta ve LPG servisidir. Hangi marka veya sistem soruları bunun yanında çok küçük kalır.
Honda Civic VTEC  LPG Uyumu

Açık kit adı isteyenler için şöyle bir yorum yapalım. Honda ile en uyumlu LPG kiti, orta kalite şartlarında BRC ‘ dir. Atiker taktıranlar da memnun ama uzun vadede böyle performanslı bir araba da dayanıklılık sorunları baş göstermektedir. Bu yüzden malzeme kalitesi biraz daha iyi olan BRC tercih edilmelidir. Hatta maddi olanağınız varsa Prins düşünebilirsiniz. Ama servis sıkıntısı baş gösterebilir. Biraz daha ekonomik bir kit tercih edeceğim derseniz de Zavoli yi düşünebilirsiniz. Enjektör malzeme kalitesi oldukça güven verir. Kısacası önce sağlam usta ve ardından da BRC veya Zavoli tercih edebilirsiniz. Landi Renzo neden listede yok diyenler içinde şöyle diyelim,Honda yalıtım problemi olan bir araç ve Landi Renzo’nun enjektör sesi sizi biraz rahatsız edebilir yoksa o da kaliteli bir kittir.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
İnternet-Tr İnternet-Tr
Portal Teması : Wptr.Co