Ford Taunus Alınır mı ?

Anasayfa Ford 03 Kasım 2011 4569 Okunma
Ford Taunus Alınır mı ?>

Ford Taunus Alınır mı ?
Zamanının makam arabası olarak kullanılan ve artık yaşlanmaya başlayan bir model Taunus..Yaşlanmaya başladı dediysek sadece yıl olarak tabiki yoksa kendinden 10 yaş küçük bir çok arabadan daha oturaklı ve konforlu olduğu kesin.

Geçmişte belediye başkanlarında,valiler sıkça gördüğümüz özellikle de lacivert olan rengi..

Şase ve kaporta olarak inanılmaz sağlam bir araba. O yaşta çoğu lacivert arabanın boyası yanar ve dökülür ama Taunuslarda hala capcanlı dururlar.

2000 motor seçenekli bir GTS çok iyi seçenek olabilir. Klima,4 cam otomatik gibi donanımlar o yaşta bir araçta bulunmaktadır.116 hp , 176 tork tur..Ve bu gayet tatmin edici bir rakamdır.

Yakıt tüketimi bir Ford klasiği olarak kendi sınıfındakilere göre 1 lt daha fazladır. Hatta Taunusların adı benzin canavarı diye geçer. Sakın buna inanmayım,LPG ile hem performanslı hem de ekonomik bir motora sahip olursunuz.

Parça veya usta sıkıntısı  yoktur. Ekstra parçalar içinde çıkma bulma ihtimaliniz fazladır. Pahalı parçalara sahip değildir.

Kısacası yaşına göre donanımlı,güvenli,konforlu,geniş,performanslı ve sağlam bir araba arıyorsanız iyi bir alternatif olabilir.

5000 TL civarlarında temiz bir Taunus bulursanız,verdiğiniz paraya göre fazlası ile memnun kalırsınız ama dökük Taunus almayın..Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
İnternet-Tr İnternet-Tr
Portal Teması : Wptr.Co