Ford Focus TDCI Dizel Alınır Mı ?

Anasayfa Ford 06 Şubat 2012 2415 Okunma
Ford Focus TDCI Dizel Alınır Mı ?>

Ford Focus TDCI Dizel Alınır Mı ?

Ford markasının C sınıfında sedan ve hatchback olarak temsilcisi olan Focus modelini biraz daha yakından tanıyalım,ikinci el alacaklar için,yeni kasası çıktığı halde. Özellikle dizel olan versiyonları çok beğenilmekte ve piyasada tutulmaktadır.
Araç dış görünüş olarak geniş bir aile arabası görünümünde.2008 de makyajlanmıştır ve makyajlı olup olmadığını anlamanın en iyi yolu ön farlardır. Makyajlı olanlarda farlar biraz daha arkaya uzanıyor. Alttaki resim makyajlı bir Focustur.
Ford Focus TDCI Dizel Alınır Mı ?

Focus TDCI dizel motora sahip.1.6 109 HP güce sahip olan motorda tork oldukça yüksek seviyelerde. Turbonun da verdiği güç ile son derece seri bir araba ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Hem de ekonomik olarak. Ortalama yakıt tüketim 6 Lt seviyelerinde. Bu performansa bu ekonomiklik bu arabanın ülkemizde ciddi derecede beğenilmesini ve tutulmasını sağladı.
Ford Focus TDCI Dizel Alınır Mı ?

Boyutlar olarak iç mekanı sınıfına göre normal,bagaj kapasitesi oldukça yeterli görünmektedir. Olumsuz yönlerden bahsetmek istersek;Turbosu biraz nazik,dikkatli kullanılmaz ise ömrünün çabuk bitirebiliyor,yol sesi ve motor sesi sınıfına göre biraz fazla.1.3 multijet ve türevi CDTI ve D4-D ye göre 0.8 Lt daha fazla yakıt tüketimi var fakat performans olarakta o araçları ikiye katlar o kesin.
Alırken enjektörler ve mazot pompasını kontrol edin,en pahalı ekipmanlar onlar çünkü. İyi sürüşler dilerim.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
İnternet-Tr İnternet-Tr
Portal Teması : Wptr.Co