Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar

Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar

araba.org/kategorisi/citroen/” title=”Citroen”>Citroen firması sedan pazarında artık adından söz ettirmek istiyor gibi görünüyor.Kasım başlarında piyasaya çıkacak olan C- Elysée modeli ile geniş bir bagaj alanı olan sedan bir araç aramızda olacak. Genişliği ve donanımları ile yıllarda bu segmentte bomboş araç satanlara ders olacak bir araç bana göre. PSA grubunda kardeşi Peugeot 301 ile aynı kulvarda ve zamanda koşacaklar.
Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar

Sınıfına göre oldukça geniş bir dingil mesafesi ile çok ferah bir iç ortam bizleri bekliyor. 4043 cm uzunluğu ile oldukça uzun bir araç. 506 litrelik bagaj hacmi oldukça kullanışlı. Motor seçeneği olarak 1.2 72 beygir ve 1.6 115 beygir benzinli motor, 1.6 HDI 92 beygirlik dizel motora sahip olacak. Gerek yakıt tüketimleri gerekse genişliği ile ülkemizde istenilen bir aile arabası olma yolunda ilerliyor.
Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar

Donanım seviyelerinde oldukça doluluk mevcut. Güvenlik açısından ESP ‘ nin standart olduğunu söyleyelim. Hala ABS ‘ yi opsiyon koyan rakipleri ne yapacak merak ediyorum açıkçası. araba.org/kategorisi/citroen/” title=”Citroen”>Citroen C- Elysée 1 Kasımdan itibaren satılmaya başlanacak ve 29.900 TL gibi iddalı bir başlangıç fiyatı var. İlerleyen günlerden yollarda çok göreceğiz gibime geliyor.
Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar Citroen C- Elysée Teknik Özellikler , Donanımlar ve Yorumlar

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
İnternet-Tr İnternet-Tr
Portal Teması : Wptr.Co